نمایش اخبار

حضور مپنا بویلر در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی آب و فاضلاب تهران

سه شنبه 24 مهر 1397
print

نمایشگاه بین‌المللی آب و فاضلاب تهران (WATEX 2018-TEHRAN) با حضور شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا و شرکت‌های داخلی و خارجی، در تاریخ 11 تا 14 ام مهر ماه سال جاری برگزار شد.

در این نمایشگاه که 243 شرکت داخلی و خارجی حضور داشتند، مپنابویلر به عنوان یکی از مشارکت‌کنندگان نمایشگاه حضور داشته و با توجه به لزوم معرفی هرچه بیشتر شرکت در حوزه آب، با حضور موثر خود اقدام به برگزاری جلسات و مذاکره با شرکت‌های تامین‌کننده و همچنین صاحب تکنولوژی نمود. همچنین با توجه به حضور کارفرمایان اصلی در این حوزه، زمینه‌های همکاری در پروژه‌های موجود و آتی با کارفرمایان مذکور مورد رایزنی قرار گرفت.

در حاشیه نمایشگاه مذکور، نشست هم‌اندیشی فعالان حوزه آب و فاضلاب به منظور ایجاد شبکه ارتباطی بین فعالان صنعت و دانشگاه و سرمایه‌گذاران برگزار شد تا فعالان این بخش به ظرفیت‌ها و توان داخلی کشور برای ساخت تجهیزات مورد نیاز واقف شده و از ظرفیت داخلی بهره گیرند. در این جلسه آقای مهندس کشفی، معاون راهبری و نظارت بهره‌برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، خانم مهندس گلریزان، مدیرکل دفتر تجهیز منابع مالی و توسعه مشارکت آب و فاضلاب کشور، آقای دکتر اعلم‌الهدی، رئیس انستیوی آب و انرژی دانشگاه صنعتی شریف، آقای دکتر نائینی، قائم مقام وزير نیرو در امور بين‌الملل و آقای مهندس احمد سیاحی، دبیرکل دفتر تحقیقات، توسعه فن‌آوری و ارتباط با صنعت آبفای کشور حضور داشتند. شایان ذکر است درحال حاضر حدود ۷۰ درصد آب شیرین‌کن‌های مورد نیاز کشور از شرکت‌های خارجی تامین می شود.

شرکت مهندسی و ساخت بویلر و تجهیزات مپنا با توجه به سبد محصولات جدید خود و اضافه شدن سیستم‌های تصفیه آب به این سبد محصولات اقدام به حضور در نمایشگاه‌های مرتبط با صنعت آب نموده و امسال سومین حضور خود را در این نمایشگاه، به عنوان مهمترین رخداد صنعت آب، تجربه کرد.


  نظرات

آخرین اخبار