نمایش اخبار

تقدیر از برترین‌های نظام پیشنهادها در سال 96

يکشنبه 09 دي 1397
print

مراسم تقدیر از برترین‌های سال 96 نظام پیشنهادها روز 10 آذر ماه سال جاری با حضور مدیر عامل، کلیه مدیران ارشد، روسا و دبیران کمیته‌های تخصصی بررسی پیشنهاد در محل سالن البرز کارخانه برگزار شد.

در ابتدای این مراسم که با هدف توسعه فرهنگ مشارکتی در سطح سازمان و تقدیر  از برترین‌های نظام پیشنهادها برگزار شد، ضمن ارائه گزارشی جامع از عملکرد نظام پیشنهادها مشتمل بر روند شاخص‌ها، عملکرد کمیته‌ها و واحدها، صرفه اقتصادی ایجاد شده و پاداش‌های پرداخت شده در سال 1396 توسط جناب آقای مهندس پایگاه، اهم رخ دادهای این فرآیند طی یکسال گذشته نیز تشریح گردید.

در ادامه جناب آقای مهندس رجبی، مدیرعامل شرکت با اشاره به آهنگ رشد مثبت نظام پیشنهادها با تاکید بر الگوبرداری از برترین‌های بین‌المللی، به بیان رهنمودهایی در این حوزه پرداختند. به گفته ایشان با تلاش و مشارکت همه همکاران، موفقیت‌های ارزشمندی در حوزه نظام پیشنهادها کسب شده که قابل تقدیر است اما در مقایسه با گردش مالی شرکت مقادیر حاصل از صرفه اقتصادی قابلیت رشد به مراتب بیشتری دارد لذا لازم است جهت رسیدن به رشد و تعالی و اثربخشی بیشتر در این عرصه، فرهنگ‌سازی و جلب مشارکت گسترده‌تری صورت پذیرد. در این راستا ایجاد ذهنیت و برداشت صحیح از تهدیدهای محیطی و تببین مسائل و دغدغه‌های سازمان در همکاران تأثیرگذار بوده و منجر به بهره‌برداری مناسبی از ظرفیت‌های فکری، خلاقیت و نوآوری در سازمان خواهد شد، که قطعاً توأم با هم‌افزایی و ایجاد ارزش افزوده خواهد بود. مهندس رجبی در ادامه تأکید کردند قدردانی و ایجاد انگیزش در همکاران محدود به پاداش‌های ريالی تعریف شده نباشد و رویکردهایی نیز درخصوص پاداش‌های درونی و قدردانی‌های معنوی نیز جهت جلب مشارکت همکاران اتخاذ شود.

از دیگر موضوعات مورد تاکید ایشان در این جلسه، تفکیک‌بندی مناسب و تعریف مرز و کارکرد حوزه‌های مهندسی ارزش، مدیریت دانش و نظام پیشنهادها در راستای افزایش مشارکت اثربخش کارکنان بود.

در پایان ضمن قدردانی از اعضای کمیته‌های تخصصی، از برترین‌های عرصه نظام پیشنهادها به شرح زیر با اهدا لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد:

1-        برترین پیشنهاددهنده و مجری پیشنهاد: جناب آقای غلامحسین شهریان از واحد ICT

2-       کمیته برتر: کمیته تخصصی بررسی پیشنهادهای برنامه‌ریزی و سیستم‌ها

3-      واحد برتر: امور کیفیت محصول

4-       دبیر برتر:  جناب آقای حامد مبارکآبادی از واحد کیفیت محصول


  نظرات

آخرین اخبار